Prancūzijos žydroji pakrantė – Provansas – Ligūrija

KELIONĖS DATOS:

  • 2020.10.22-29
  • 2020.11.19-26
  • 2020.10.01-08
  • 2020.11.01-08
  • 2020.12.03-10
  • 2021.01.04-11
Pagrindinis rinkinys nuo 139 €
+
Ekskursijos paketas 138 €
8
20
139.00€
138.00€

nuo
139.00€
1 asmeniui

Išparduota!

Vietos pagal pageidavimą!

Vienam suaugusiam ar vaikui pasirinkite:

pagrindinį paketą + ekskursijų paketą (į kainą įskaičiuota: kelionė autobusu – bagažas – pervežimas – viešbutis – pusryčiai – ekskursijos).

Jei keliaujate vieni, taikomas papildomas mokestis vienam asmeniui – kainos teiraukitės mūsų vadybininkų.

Visos kainos nurodytos asmeniui dviviečiame kambaryje, jei jame apsistos du suaugusieji.

Jei yra papildomos informacijos ar pasiūlymų, į kuriuos turėtume atsižvelgti, būtinai juos pateikite komentarų skiltyje arba susisiekite su mūsų vadybininkais!

Visą informaciją apie išvykimą ir atitinkamus kelionės dokumentus gausite nurodytu el. paštu likus maždaug 2 dienoms iki kelionės pradžios!

Atkreipiame dėmesį, kad kelionių kaina gali keistis dėl padidėjusių lėktuvų bilietų kainų!


Į kelionės kainą įskaičiuota:

Kelionė autobusu.

5 nakvynės 3* viešbutyje be pusryčių (dviviečiuose kambariuose).

Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Ekskursija Prahoje.


Į kelionės kainą neįskaičiuota:

TURISTO MOKESTIS Italijos/Prancūzijos viešbutyje – ~ 2 €/naktis/asm.

Ekskursijų paketas – 138 €/asm., kurį sudaro:

Ekskursija Prahoje.

Ekskursinė išvyka Nica – Kanus – Antibus.

Ekskursija po Milaną.

Kelionės vadovo paslaugos.

5 pusryčiai.


Pageidaujant:

Pasiplaukiojimas laiveliu Vltavos upe su vakariene – 28 €/asm.

Ekskursija „Prahos legendos“ – 10 €/asm.

Ekskursija po Genują – 10 €/asm.

Pageidaujantiems siūlome ekskursinę išvyką į Provansą ir Monaką (papildomas mokestis 50 €/asm. + įvažiavimo į Monaką mokestis – 5 €/asm.).

Ausinukai ekskursijų metu (viena ekskursija ~2 €/asm.);

Viešojo transporto bilietai.

Įėjimo bilietai į lankomus objektus.

Sveikatos draudimas.

Jei keliaujate vienas, papildoma priemoka už vienvietį kambarį 125 €/asm. mokestis.


1 diena: Lietuva – Lenkija

Išvykimas iš Panevėžio, Vilniaus ir Kauno.

Kelionė per Lenkijos teritoriją.

Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

2 diena: Praha

Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).

Išsiregistravimas iš viešbučio.

Vykstame link Čekijos.

Atvykimas į Prahą.

Ekskursija po Prahą.

Po ekskursijos laisvas laikas.

Vakare pageidaujantiems siūlome pasiplaukiojimą Vltavos upe su vakariene (papildomas mokestis 28 €/asm.).

Naktį išvykstame link Ligūrijos regiono.

Naktis autobuse.

Pažintį su šiuo viduramžių miestu pradėsime nuo Prahos Hrado, anksčiau buvusi karalių, rezidencija, aplankysime Šv. Vito Katedrą – žinomiausią Čekijos architektūros paminklą, pastatyta ant aukščiausios miesto kalvos. Pažintį su Prahos gotikos stebuklais tęsime aplankydami  Šv. Georgijaus bazilika. Dailiuoju Karlo tiltu trauksime per Vlatvos upę. Nepamirškite sugalvoti noro prie Šv. Jono Nepomuko paminklo! Siauromis Mala Strana gatvelėmis pasieksime Rotušės aikštę su garsiuoju, ilgiausiai pasaulyje veikiančiu astronominiu laikrodžiu. Keliausime link baroko perlo – Šv. Nikolajaus bažnyčios, aplankysime paminklą garsiam čekų tautos didvyriui Janui Husui, Švč. Mergelės Marijos Nugalėtojos bažnyčią, saugančią vaškinę Kūdikėlio Jėzaus statulą, apsaugojusi Prahą nuo maro ir sunaikinimo.

Iškart atvykus į Prahą, pradėsime pažinti su nuostabios Čekijos sostinės įžymybėmis. Apžvalginės ekskursijos po Prahą metu aplankysime dabartinę šalies prezidento rezidenciją, garsiąją Prahos pilį. Pasigrožėsime gotikiniu šedevru – Šv. Vito katedra. Nusileidę nuo kalno ir pasivaikščioję po Mažąją pusę, eisime senamiesčiu palei garsųjį Karolio tiltą. Pasinėrę į vingiuotas senamiesčio gatves, kur visada pilna turistų, išlįsime Senamiesčio aikštėje, norėdami sekti 12 apaštalų procesiją pagrindine šios aikštės puošmena, ant astronominio Orloj laikrodžio.

Pasibaigus ekskursijai, laisvu laiku siūlome:

Leistis į kelionę laiveliu po Vltavos upę, pasigrožėti nuostabia miesto architektūra iš vandens, taip pat pasimėgauti čekiškais patiekalais, kurie ruošiami čia pat laive (papildomas mokestis – 28 €/asm.).

Apsilankyti „Bohemia tradition“ dekoratyvinės dailės ir juvelyrikos muziejuje, kurame galėsite sužinoti daugiau apie vietinių amatininkų darbą ir tai, kuo didžiuojasi Čekija, taip pat įsigyti ne trivialių suvenyrų (be papildomo mokesčio, rezervacija ekskursijai vyks kelionės metu, bus vykdoma ar ne priklausys nuo laisvo laiko trukmės).

Paslapčių ir legendų mėgėjams organizuojame papildomą pėsčiųjų turą „Prahos legendos“. Vaikščiosime paslaptingu žydų kvartalu ir siauromis viduramžių miesto gatvelėmis, atgaivindami vaizduotę paslaptingomis šių vietų istorijomis (papildomas mokestis – 10 €/asm.).

3 diena: Ligūrijos regionas

Pageidaujantiems siūlome ekskursija pėsčiomis po Genują (papildomas mokestis – 10 €/asm.).

Tęsiame kelionę.

Atvykstame į Ligūrijos regioną.

Įsikūrimas viešbutyje.

Nakvynė viešbutyje.

Pakeliui turėsime unikalią galimybę sustoti vienoje vaizdingiausių Italijos Rivjeros vietų.

Ekskursija pėsčiomis po Genują (papildomas mokestis – 10 €/asm.). Genuja iš jūros kyla kaip puikus teatras. Šio teatro nameliai yra elegantiški rūmai, o parteris – triukšmingas uostas. XXI–XV a. La Superba, vadinamasis miestas, praturtėjo prekybos su Rytais dėka. Neatsitiktinai čia gimė ir užaugo Kristupas Kolumbas. Mes pamatysime vietą, kur jis gyveno. Siauros miesto gatvės nukels mus per šimtmečius, o elegantiška Luccoli gatvė privers jus pasijusti ne savo laike. Tokie Geno rūmai kaip „Palazzo Rosso“ ir „Palazzo Bianco“ sužavės mus, o katedros stebins savo prabanga. San Lorenzo katedrą, pasak legendos, įkūrė pats Šv. Lawrence’as, čia yra indas, kurį, pasak legendos, naudojo Paskutinės vakarienės nariai. Genujoje jūs suprantate, kodėl Genujos Respublika buvo išties didinga!

Kelias į viešbutį mums atskleis nuostabius vaizdus. Mes pravažiuosime tarp žydinčių bulgainių ir oleandrų. Iš vienos pusės, liejasi Ligūrijos jūros bangos, o iš kitos, Jūrų Alpių ir Apeninų kalnai sužavi savo kraštovaizdžiu ir ryškiomis spalvomis. Maži miestai, palaidoti žydrame ir ryškiai mėlyname danguje, visa tai pamatysime pakeliui!

Ligūrijos pakrantė garsėja kurortais, atostogų atmosfera ir linksmybėmis. Pakrantė suteiks švelnų saulėtą klimatą, švarią Ligūrijos jūrą ir magiškus, precedento neturinčio grožio kraštovaizdžius.

4 diena: Kanai – Antibai – Nica

Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).

Ekskursinė išvyka į Kanus – Antibus – Nicą.

Sugrįžtame į viešbutį.

Nakvynė viešbutyje.

Kadaise garsus Kanai, arba Kanų miestas, buvo paprastas žvejų kaimelis. Kanai vis dar yra maži – jame gyvena tik 70 tūkst. gyventojų, tačiau tai yra garsiausias Prancūzijos Rivjeros miestas ir populiariausias kurortas. Croisette promenada ir Festivalių rūmai su raudonu kilimu pavertė miestą svajonių objektu tūkstančiams planetos žmonių. Senamiestis nustebins mus vaizdingomis gatvelėmis, Suquet kalva, kur yra Kastreso pilis ir iš kur atsiveria vaizdas į miestą, ir Lerino salas. Dabar Kastreso pilyje yra muziejus ir jis priklauso vienuolynui. Aplankysime romėnų koplyčią ir išgirsime legendas, susijusias su ja.

Toliau vyksime į Antibus, esantį netoli Nicos. Tai gražus senas miestas ir garsus paplūdimio kurortas. Viduramžių gatvės, senovės tvirtovė ir žydra pakrantė – tai viskas apie Antibą. Čia švartuojasi gražiausios jachtos, kurios tik gali atplaukti į Žydrąją pakrantę! Tai yra laisvalaikio miestas milijonieriams ir tiems žmonėms, kurių vardus galime skaityti finansiniuose žurnaluose ir socialiniuose tinkluose.

Antibai yra viena įdomiausių vietų, kurią verta aplankyti, čia susimaišo įvairių žmonių interesų apimtys: Žydrosios pakrantės grožis, istoriniai pastatai ir paminklai, įdomus senamiestis su tradiciniu turgumi, daugybė muziejų, įskaitant Napoleono, Jūrų ir Pikaso muziejus. Miestas buvo įkurtas fochų, o jo senasis pavadinimas Antipolis reiškia „priešais“. Pamatysime senovinius įtvirtinimus, pastatytus pagal prancūzų karo inžinieriaus Vaubano projektus.

Vienas pagrindinių miesto lankytinų vietų yra didžiulė garsaus pasaulinio masto menininko Pablo Picasso kolekcija, kuri pristatoma Pikaso muziejuje. miesto simbolis yra fortas Carre, esantis vakarinėje dalyje, pastatytas 1565 m. ir turintis labai neįprastą viduramžių pastatų formą – keturkampė žvaigždė.

Toliau vyksime į Nicą.

Nica Prancūzijoje panaši į menininko paletę: oranžinės stogo čerpės, raudonos ir geltonos sienos, spalvingi varpinės bokštai, įmantrūs parduotuvių ženklai, frizai, papuošti gėlių ornamentais… Ir visa tai su vietinių koloritu, aromatais ir muzika. Patraukliausia ir dėmesį atkreipianti Nicos dalis, be jokios abejonės, yra garsioji „Promenade des Anglais“ (Angliška promenada) su jos prašmatniais viešbučiais ir ilgu paplūdimiu, besitęsiančiu 5 kilometrus. Senąją Nicą rytuose apribota pilies kalva. Ant beveik 100 metrų aukščio kalvos anksčiau buvo tvirtovė ir katedra. Senamiestyje tikrai pajusite linksmo tipiško provincijos miestelio atgaivinimo atmosferą.

Mūsų pasivaikščiojimas prasidės nuo senamiesčio, kuriame aplankysime Sainte-Reparate bažnyčią, pastatytą miesto globėjo garbei, apžiūrėsime Teisingumo rūmus ir prefektūros rūmus, grožėsimės operos namais,  priešais mus atsivers Laskario rūmai aplankysime Garibaldi aikštę, kurią vietiniai laiko miesto simboliu, sustosime Massena aikštėje ir išvysime keletą gražiausių ir paslaptingiausių miesto fontanų.

5 diena:Provansas – Monakas

Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).

Pageidaujantiems siūlome ekskursinę išvyką į Provansą ir Monaką (papildomas mokestis 50 €/asm. + įvažiavimo į Monaką mokestis – 5 €/asm.).

Grįžtame į viešbutį.

Nakvynė viešbutyje.

Monakas – nedidelė nepriklausoma kunigaikštystė su mokesčių lengvatomis, automobilių lenktynių pasauliu ir painios karališkosios šeimos istorija, vaizdingais, beveik nerealiais uostais, kurortais ir pilimis. Kunigaikštystė yra vos 15 kilometrų nuo Nicos ir yra padalinta į tris dalis. Pirmojoje dalyje – Monakas, tai yra Ročerio uola ir Princo rūmai, kuriuose turistai stebi iškilmingą Karabinerų (sargybinių) pasikeitimą su pilna apranga – juodą žiemą ir baltą vasarą tęsiant jau  daugiau nei šimtmetį vykusį ritualą. Mes aplankysime vietą, kurioje yra Monako princesės Grace Kelly ir jos žmonos Rainier kapas. Garsusis Monako okeanografijos muziejus, kurį sukūrė princas Albertas, nustebins mus savo keistomis formomis, o Botanikos sodas sužavės kaktusų kolekcija. Pagaliau Monako panorama atsivers visu grožiu. Išgirsite ir pamatysite daugybę legendų ir gražių istorijų!

Pravažiuosime Herkaus uostą, kur pamatysime madingiausias ir turtingiausias pasaulio jachtas, kurios švartuojasi šioje vietoje.

Aplankysime antrąją Monako dalį – tikrąjį miestelį su prekybos rajonu Condamine.

Galiausiai aplankysime trečiąją Monako dalį –  Monte Karle su savo kazino, pirmaisiais lošimų namais Europoje ir viena seniausių ir gerbiamiausių azartinių lošimų įstaigų planetoje, kuris ir davė pasauliui „kazino“ sąvoką. Pamatysime garsųjį Charleso Garnier sukurtą operos teatrą, pasivaikščiosime „Formulės 1“ trasa, pagaliau aplankysime nuostabų japonišką sodą, kurį sukūrė Grace Kelly.

Tada apsilankysime kvepalų fabrike netoli Eze miesto. Pajusite Provanso kvapą, vietos, kur atvyksta visi garsūs Prancūzijos parfumerai, kurdami savo unikalų kvepalų aromatą.

Tęsime savo ekskursiją po Saint-Paul-de-Vence – „gyvąją“ meno galeriją ir Žydrąją pakrantę – meno prekiautojų Meką. Saint-Paul-de-Vence mieste yra keletas architektūros paminklų ir nemažai istorinių pastatų, tačiau jie jo nepadarė garsiu. Tikra šlovė miestelui atnešė garsus menininkai, o paskui ir kino „žvaigždes“. Praėjusio amžiaus 20-ajame dešimtmetyje menininkai apsistodavo viešbutyje „Auksinis balandis“ ir palikdavo savo paveikslus kaip mokestį už pastogę ir maistą. Šiandien „Auksiniame balandyje“ šios drobės pakabintos matomiausioje vietoje. Be to, ekspozicijos nuolat keičiasi, nes kiekvienas dailininkas savininkui paliko ne vieną paveikslą. Paskutiniai Marko Šagalo metai prabėgo būtent šiame mieste, kur jis ir liko ilsėtis mažose kapinėse senamiesčio pakraštyje. Pravažiuosime siauromis viduramžių gatvelėmis, o levandų, žibuoklių ir Provanso žolelių kvapas mus lydės visur. Jus sužavės viduramžių miesto sienos, kurios vis dar prisimena Pranciškaus 1 žingsnius. Atrodo, kad laikas sustojo ir mes prisilietėm prie stebuklo.

6 diena: Milanas

Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).

Išsiregistravimas iš viešbučio.

Vykstame į Milaną.

Ekskursija pėsčiomis po Milaną.

Laisvas laikas po ekskursijos.

Vykstame į Lenkiją.

Naktis autobuse.

Milanas nustebins tuos, kurie iš jo tikisi modernių pastatų ir aukštųjų technologijų, įspūdingais istoriniais paminklais. Sforzesco pilis, kuriame kūrė pats Leonardo da Vinči; Duomo katedra, kurioje saugomas vinis, kurio buvo prikaltas Kristus. Milano katedra išorėje papuošta 135 bokštais ir daugiau nei 2 tūkstančiais marmurinių įvairių laikotarpių statulų. Katedros smaigalį vainikuoja 4 metrų paauksuota Madonos skulptūra. Netoliese yra garsioji Viktoro Emanuelio galerija, seniausia ištrauka pasaulyje ir pagaliau garsusis „La Scala“ teatras, kuriame dainavo garsūs dainininkai – visas šis miestas buvo kruopščiai išsaugotas savo svečiams. Milanas yra ne tik istorinis paveldas, bet ir svarbiausias Europos ekonomikos centras. Miestas yra metinių aukštosios mados sezonų vieta. Milanas yra miestas, kuriame galėsite rasti visų Italijos turtų: istorijos, meno, puikios virtuvės ir madingų parduotuvių.

7 diena: Kelionė į Lenkiją

Atvykimas į Lenkiją.

Įsikūrimas viešbutyje.

Laisvas laikas (apsipirkti, pavalgyti)

Nakvynė viešbutyje.

8 diena: Kelionė į Lietuvą

Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).

Išsiregistravimas iš viešbučio.

Kelionė per Lenkijos teritoriją.

Naktį/paryčiais atvykstame į namus.


SVARBI INFORMACIJA:

Kelionei reikalingas pasas/asmens tapatybės kortelė (dokumentas turi galioti ne trumpiau nei 3 mėnesius po kelionės grįžimo).

Už ekskursijas, ekskursines išvykas ir kitas papildomai mokamas paslaugas turite atsiskaityti kelionių organizatoriaus biure, ne vėliau nei 30 dienų iki kelionės pradžios

Kelionės išvykimo ir atvykimo laikai gali keistis – patikslinta informacija atsiunčiama į elektroninį paštą (2-3 dienas prieš kelionę).

Lagaminas kuris dedamas į autobuso bagažinę, neturi sverti daugiau nei 25 kg.

Ausinukai ekskursijoje mokami papildomai.

Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis.

Visi įėjimo bilietai į mokamas lankytinas vietas nėra įskaičiuoti į kelionės kainą ir apmokami pačių keliautojų.

Muziejuose, bažnyčiose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas keliautojų nelydi ir ekskursijų neveda.

Visos ekskursijos vedamos rusų kalba.

Kelionės vadovas (lydintis visos kelionės metu) informaciją pateikia rusų kalba.

Kelionės vadovas gali keisti programos eigą.

 

Gražių atostogų! Jūsų kelionių klubas 3 TRAVEL

8
20
139.00€
138.00€

nuo
139.00€
1 asmeniui

Išparduota!

Vietos pagal pageidavimą!