Kelionė lėktuvu į Portugaliją (skrydis iš Rygos)

KELIONĖS DATOS

  • 2020.07.21-28
  • 2020.08.04-11
  • 2020.08.18-25
  • 2020.09.01-08
  • 2020.09.15-22 GARANTUOTA

Yra galimybė skristi iš Vilniaus (dėl vietų teirautis agentūroje, vietų kiekis ribotas!)


Pagrindinis paketas nuo 399 €

+

Ekskursijos paketas 189 €

 

Vienam suaugusiam ar vaikui pasirinkite:

pagrindinį paketą + ekskursijų paketą (į kainą įskaičiuota: skrydis – bagažas – pervežimas – viešbutis – pusryčiai – ekskursijos).

Jei keliaujate vieni, taikomas papildomas mokestis vienam asmeniui – kainos teiraukitės mūsų vadybininkų.

Visos kainos nurodytos asmeniui dviviečiame kambaryje, jei jame apsistos du suaugusieji.

Jei yra papildomos informacijos ar pasiūlymų, į kuriuos turėtume atsižvelgti, būtinai juos pateikite komentarų skiltyje arba susisiekite su mūsų vadybininkais!

Visą informaciją apie išvykimą ir atitinkamus kelionės dokumentus gausite nurodytu el. paštu likus maždaug 2 dienoms iki kelionės pradžios!

Atkreipiame dėmesį, kad kelionių kaina gali keistis dėl padidėjusių lėktuvų bilietų kainų!


Į kelionės kainą įskaičiuota:

Skrydžio bilietai: Ryga – Lisabona – Ryga (Airbaltic)

Rankinis bagažas (55x40x23cm) + asmeninis krepšys (30x40x10cm) = iki 8 kg.

Registruotas bagažas iki 20 kg (100x50x80cm).

7 nakvynės 3* viešbutyje be pusryčių (dviviečiuose kambariuose).

Kelionės vadovo paslaugos.

Kelionės dokumentų sutvarkymas.


Ekskursijų ir pervežimo paketas 189 €/asm., kurį sudaro:

Ekskursinė išvyka „Koimbra, Busacco miškas“.

Ekskursija po Lisabona.

Ekskursinė išvyka „Tomar, Batalja, grotos, Fatima“.

Ekskursinė išvyka „Alkobasas, Nazaras, Obibos“.

Pervežimo paslaugos.

Pervežimas: viešbutis – oro uostas – viešbutis.

7 pusryčiai viešbutyje.


Pageidaujant: 

Ekskursinė išvykla į Porto – 49 €/asm.

Ekskursinė išvyka į Sintrą ir Roko kyšulį – 39 €/asm.

Pervežimas iš Vilniaus į Rygą ir atgal – 35 €/asm.

Pervežimas iš Kauno į Rygą ir atgal – 40 €/asm.

Pervežimas iš Panevėžio į Rygą ir atgal – 30 €/asm.

Pageidaujantys gali užsisakyti 7 pusryčius viešbučiuose – papildomas mokestis 80 €/asm. (Perkantys ekskursijų paketą 7 pusryčius gauna dovanų).

Viešojo transporto bilietai.

Įėjimo bilietai į lankomus objektus.

Maitinimas ir vyno degustacijos apmokamos papildomai.

Sveikatos draudimas.

Jei keliaujate vienas, tuomet bus už kambarį papildomas 180 €/asm. mokestis.


1 diena: Ryga – Lisabona

Išvykimas iš Lietuvos (Vilniaus/Kauno/ Panevėžio) (papildomas mokestis).

Susitikimas Rygos oro uoste (~10:40).

Skrydis: Ryga (~12:50) – Lisabona (~15:25).

Vykstame į viešbutį.

Įsikūrimas.

Laisvas laikas.

Nakvynė viešbutyje.

2 diena: Tomar – Batalja – Fatima

Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).

Ekskursinė išvyka į „Tomar, Bataliją, grotas, Fatimą“.

Laisvas laikas Fatima miestelyje.

Sugrįžtame į viešbutį.

Nakvynė viešbutyje.

Ekskursiją pradedame Tomar mieste, kur kaip teigia kai kurie šaltiniai, saugiai paslėptas šventasis Gralis. Miestas buvo įkurtas XII a. pabaigoje Didžiojo Tamplierių Ordino Magistrų. Miestas garsėja ne tik istorija, bet ir žymiuoju Tamplierių ir Kristaus vienuolynu kuris buvo įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą 1983 m. (įėjimo bilietai apmokami pačių keliautojų).

Vykstame į Batalja. Šiame mažame miestelyje randasi Santa Maria da Viktorija dominikonų vienuolynas.  Vienuolyno statybos pradėtos 1385 m. vykdant karaliaus Žoano I priesaiką, kaip padėkos ženklas Švč. Mergelei Marijai už iškovotą pergalę prieš kastiliečius. Laisvas laikas pietums arba suvenyrų įsigijimui.

Ekskursinės išvykos metu taip pat vyksime į grotas. Portugalija garsėja ne tik gražiais miestais ir miesteliais, bet ir įspūdingomis grotomis, kur gyvai bus galima pamatyti požeminius krioklius, stalaktitų ir stalagmitų urvus ir net ežerą.

Keliaujame į Fatimą. Tai piligriminis miestelis vidurio Portugalijoje. Kaimas pavadintas XII amžiaus maurų princesės vardu, nuo 1917 metų tapo viena didžiausių piligrimystės vietų pasaulyje kaip Marijos šventoji žemė. 1928 metais buvo pradėta statyti bazilika, kuri baigta 1953 m. Jos bokštas siekia 65 m aukščio. Greta didelė aikštė su maža Apsireiškimo kapela. Teigiama, kad Fatimoje yra pasveikę nemažai žmonių.

3 diena: Lisabona

Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).

Ekskursinė išvyka į Lisaboną.

Laisvas laikas po ekskursijos.

Sugrįžtame į viešbutį.

Nakvynė viešbutyje.

Lisabona – vienas seniausių Europos miestų, pastatytas finikiečių. Miesto veidas per šimtmečius labai pasikeitė. Jame pėdsakus paliko visos tragedijos, kažkada užplūdusios Portugaliją, o ypač 1755-ųjų metų žemės drebėjimas. Tik nedidelis Belenio rajonas primena apie gražiausios Europos sostinės didybę. Jūs pamatysite Jeronimo vienuolyną ir Belenio bokštą, kurie įtraukti į UNESCO paveldo sąrašą. Tai pastatai išsiskiriantys savo architektūriniu stiliumi – manuelino, kuris sutinkamas tik Portugalijoje. Vienuolyne palaidotas Vasko de Gama, poetas Kamoenas ir Avizos dinastijos karaliai. Šalia puikuojasi prezidento rūmai, karietų muziejus, Imperijos aikštė ir paminklas pirmiesiems atradėjams. Netoliese yra ir seniausia kepykla, kurioje kepami saldūs pyragėliai ,,pašteiš de Belen“, kurių privalu paragauti. Toliau kelionę tęsite palei Težo upę iki pagrindinės miesto Komercijos aikštės. Čia stovi paminklas karaliui Žoze Pirmajam ir nuostabi triumfo arka. Pasivaikščiosite po Baišos rajoną, kuris labiausiai nukentėjo nuo žemės drebėjimo ir buvo atstatytas pagal Markizo Pombalos planą. Taip pat praeisite Rosiu aikštę, Figeiros aikštę ir Augusto gatvę, kur viename skersgatvyje atsiveria vaizdas į Santa Žušta liftą.

4 diena: Koimbra

Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).

Ekskursinė išvyka į Koimbrą – Busako miškai.

Sugrįžtame į viešbutį.

Nakvynė viešbutyje.

Koimbra – senovinis studentų miestas, laikomas nacionalinės kultūros sostine ir išsilavinimo lopšiu. Būtent čia yra pirmasis šalies universitetas, įsteigtas 1290m. Universiteto pasididžiavimas – paauksuotais elementais turtinga barokinė Joaninos biblioteka. Būtent šiame miestelyje pamatysime ir senąją tvirtovę, miesto katedrą. Leisdamiesi siauromis gatvelėmis atsidursime Mondego upės pakrantėje. Laisvas laikas.

Tęsiame ekskursiją ir vykstame į Busako – paslaptingą mišką. Šių miškų „savininkai“ senais laikais buvo druidai, todėl sakoma, kad iki šių dienų ten vyksta stebuklai. Pakerėtas miškų ir ramybės, karalius Ferdinandas II pasistatė dvarą. Iki šių dienų šie miškai puoselėjami ir saugomi. Pasivaikščiosime dvaro parke ir apžiūrėsime karaliaus dvarą iš išorės.

5 diena: Portas

Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).

Laisva diena arba pageidaujantiems siūlome ekskursinę išvyką į Porto (papildomas mokestis 49€/asm.).

Sugrįžtame į viešbutį.

Nakvynė viešbutyje.

Ekskursijos po Porto miestą metu apžiūrėsite Klierikų Bokštą, kuris yra vienas iš miesto simbolių, pritrenkiantis savo aukščiu ir grožiu, pabuvosite Laisvės aikštėje, kuri laikoma istorinio miesto širdimi, taip pat Šv. Benedikto geležinkelio stotyje, kuri įtraukta į 14-os gražiausių geležinkelio stočių pasaulyje sąrašą. Nuo stoties netoli stovi XI a. Katedra – religijos galybės simbolis. Susipažinsite su barokinėmis bažnyčiomis, senuoju piratų kvartalu, nuo viršutinio senojo miesto apžvalgos aikštelės pasigrožėsite visa Porto panorama.

Po ekskursijos apsilankysite vyno rūsiuose, kur bręsta pats žinomiausias Portugalijos vynas – portveinas. Išklausę apie vyno atsiradimo istoriją ir gaminimo tradicijas, Jūs būsite pakviesti į vyno degustaciją (papildomas mokestis ~10€/asm.). Degustacijos metu Jūs išmoksite teisingai mėgautis portveinu, o taip pat atskirti jį pagal kategorijas. Čia galėsite ir įsigyti šio nuostabaus gėrimo.

6 diena: Alkobaso

Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).

Ekskursinė išvyka į „Alkobasą, Nazarė, Obidos“.

Laisvas laikas Alkobaso mieste.

Sugrįžtame į viešbutį.

Nakvynė viešbutyje.

Ekskursijos metu aplankomas viduramžių Obidos miestelis. Pasivaikščiojimas jaukiomis gatvelėmis, apžiūrint centrinę aikštę su Nosa Senjora kapela, Šv. Marijos bažnyčią – pirmąja bažnyčią mieste, XII a. perdarytą į mečetę, arabiškus akcentus išlaikiusią pilį. Čia galėsime paragauti tradicinio šio miestelio gėrimo „Ginjinha“ – vyšnių likeris, kuris yra geriamas iš šokoladinių taurelių. Taip pat sužinosime kodėl kopūsto lapas stebuklingas ir pamatysime XVII a. tapytojo Žosef de Obidos darbus. Laisvas laikas po ekskursijos.

Tęsiame kelionę ir vykstame Nazarė – žymiausią Portugalijos  žvejybinį  miestelį ant Atlanto vandenyno kranto. Tai populiariausias vasaros kurortas. Čia laikomasi tradicijų: žvejai vis dar rengiasi languotais marškiniais ir megztomis kepuraitėmis su bumbulu, jų žmonos segi kelis pasijonių sluoksnius, jie tebeado tinklus ir ant vielinių grotelių paplūdimyje vytina žuvis. Spalvingi žvejų laiveliai dar pagyvina miestelio grožį. Čia galima paragauti gardžių patiekalų su jūros gėrybėmis (papildomas mokestis). Laisvas laikas po ekskursijos, pageidaujantys galės pasimaudyti pliaže (priklausomai nuo bangų aukščio) arba įsigyti suvenyrų, pasivaikščioti miestelyje.

Vykstame į Alkobasą. Alkobasa – ši vieta pritraukia romantikus ir įsimylėjusias poras, nes būtent čia, viduramžių abatijoje yra palaidoti Pedro I ir Inês de Castro. Ši liūdnai žinoma karališkoji pora dažnai vadinama Portugalijos Romeo ir Džuljeta.

7 diena: Sintra

Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).

Laisva diena arba pageidaujantiems siūlome ekskursinę išvyka į Sintrą ir Roko Kyšulį (papildomas mokestis 39€/asm.).

Laisvas laikas Kaškaiše.

Sugrįžtame į viešutį.

Nakvynė viešbutyje.

Keliaujame į netoli sostinės žalumoje skendinčią Sintrą (įtrauktą į UNESCO saugomų objektų paveldo sąrašą). Pamatysime senovines sodybas, apsilankysime Nacionaliniuose Sintros rūmuose – Portugalijos valdovų vasaros rezidencijoje. Romantišką vietovės įspūdį sustiprina šalia esantis vakariausias Europos taškas – Rokos kyšulys. Europa baigiasi čia, staiga, tarp skardžio ir Atlanto vėjo gūsių. Pajuskite šios vietos energiją, padarykite įsimintinas nuotraukas. Čia Jūs galėsite įsigyti „Žemės krašto aplankymo pažymėjimą“.  Toliau mūsų kelias veda į  Kaškaišą, kurios pamėgtos vietinio boheminio jaunimo ir ne tik Lisabonos, bet ir visos Europos aristokratų. Lisabonos Rivjera – vieta, kur poilsiauja siela, džiaugiasi akis ir išsivalo plaučiai. Vieta iš kurios išvažiuoti visai nesinori.

8 diena: Lisabona – Ryga

Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).

Išsiregistravimas iš viešbučio.

Vykstame į Lisaboną.

Laisvas laikas mieste.

Vykstame į oro uostą.

Registracija į skrydį.

Skrydis: Lisabona (~16:10) – Ryga (~22:35).

Pageidaujantiems Pervežimas iš Rygos oro uosto į Lietuvą (Vilnius/Kaunas/Panevėžys) papildomas mokestis.


SVARBI INFORMACIJA:

Kelionei reikalingas PASAS arba asmens tapatybės kortelė (galiojantis ne trumpiau nei 6 mėnesius po kelionės grįžimo).

Kelionė organizuojama reisiniais skrydžiais, todėl dėl lėktuvo bilietų pabrangimo, organizatorius gali atmesti rezervaciją arba pasiūlyti keliautojui priemoką. Keliautojui nesutikus su lėktuvo bilieto priemoka – avasiniai pinigai grąžinami.

Jei lėktuvo bilietai nupirkti – kelionės atšaukimas NEGALIMAS, pinigai negrąžinami. Keliautojo vardo ir pavardės keitimas kainuoja papildomai (~110 €/asm.).

Skrydžio laikas gali keistis priklausomai nuo skrydžio bendrovės sąlygų.

Už ekskursijas, ekskursines išvykas ir kitas papildomai mokamas paslaugas galite atsiskaityti kelionių organizatoriaus biure, ne vėliau nei 30 dienų iki kelionės, arba kelionės vadovui kelionės metu.

Kelionės išvykimo ir atvykimo laikai gali keistis – tiksli informacija atsiunčiama į elektroninį paštą likus 2-3 darbo dienoms iki kelionės pradžios.

DĖMESIO! Kelionės be ekskursijų paketo vietų skaičius yra ribotas!
Teirautis kelionių organizatoriaus biure
.

DĖMESIO! Kelionės kaina gali keistis priklausomai nuo skrydžio bilietų kainos pirkimo metu.

Visi papildomi mokami įėjimo bilietai į muziejus, bažnyčias ir pan. apmokami pačių keliautojų.

Muziejuose, bažnyčiose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas keliautojų nelydi ir ekskursijų neveda.

Gražių atostogų! Jūsų kelionių klubas 3 TRAVEL