Pietinė ISPANIJOS pakrantė + Paryžius ir Berlynas (autobusas + lėktuvas)


KELIONĖS DATOS:

  • 2020.09.19-28

Pagrindinis paketas nuo 329 €

+

Ekskursijos paketas 169 €

 

Standart room 1/2 DBL

Vienam suaugusiam ar vaikui pasirinkite:

pagrindinį paketą + ekskursijų paketą (į kainą įskaičiuota: skrydis – bagažas – pervežimas – viešbutis – pusryčiai – ekskursijos).

Jei keliaujate vieni, taikomas papildomas mokestis vienam asmeniui – kainos teiraukitės mūsų vadybininkų.

Visos kainos nurodytos asmeniui dviviečiame kambaryje, jei jame apsistos du suaugusieji.

Jei yra papildomos informacijos ar pasiūlymų, į kuriuos turėtume atsižvelgti, būtinai juos pateikite komentarų skiltyje arba susisiekite su mūsų vadybininkais!

Visą informaciją apie išvykimą ir atitinkamus kelionės dokumentus gausite nurodytu el. paštu likus maždaug 2 dienoms iki kelionės pradžios!

Atkreipiame dėmesį, kad kelionių kaina gali keistis dėl padidėjusių lėktuvų bilietų kainų!


Į kelionės kainą įskaičiuota:

Skrydžio bilietai: Sevilija-Ryga (SmartLynx).

Rankinis bagažas iki 5 kg.

Registruotas bagažas iki 20 kg.

8 nakvynės 3* viešbutyje su pusryčiais (dviviečiuose kambariuose).

Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Kelionės vadovo paslaugos.

Pervežimo paslaugos autobusu iki Sevilijos ir joje.


Ekskursijų paketas 169 €/asm.:

Ekskursija po Berlyną.

Ekskursija po Paryžių.

Ekskursija po Madridą.

Ekskursija po Malagą.

Ekskursija po Granadą.

Ekskursija po Kordobą.

Ekskursija po Seviliją.


Privalomi mokesčiai:

Jei keliaujate vienas, tuomet už vienvietį kambarį bus papildomas 200 €/asm. mokestis.

Viešojo transporto bilietai.

Įėjimo bilietai į lankomus objektus.


Pageidaujant: 

Ekskursinė išvyka į Rondą – 30 €/asm.

Vakarienė Lotynų kvartale Paryžiuje – 17 €/asm.

Pervežimas iš Rygos oro uosto iki Vilniaus – 18 €/asm.

Pervežimas iš Rygos oro uosto iki Kauno – 20 €/asm.

Pervežimas iš Rygos oro uosto iki Panevėžio – 15 €/asm.

Sveikatos draudimas.

Pasirinkta vieta autobuse – 15 €/asm.


1 Kelionė per Lenkiją

Išvykimas iš Lietuvos teritorijos (Vilnius/Kaunas/Panevėžys).

Kelionė per Lenkijos teritoriją.

Įsikūrimas tranzitiniame viešbutyje.

Nakvynė viešbutyje.

2 Berlynas

Pusryčiai viešbutyje.

Išsiregistravimas iš viešbučio.

Vykstame į Berlyną.

Ekskursija po Berlyną.

Laisvas laikas.

Vykstame link Paryžiaus.

Įsikūrimas tranzitiniame viešbutyje.

Nakvynė viešbutyje.

Pažintį su Berlynu pradėsime nuo Reichstago ir Vyriausybės kvartalo. Ekskursiją tęsiame link Brandenburgo vartų – pagrindinio istorinio miesto simbolio. Aplankysime gražiausią Berlyno aikštę „Gendarmenmart“. Tai nuostabus architektūros kompleksas ir pagrindinė sostinės koncertų salė. Pamatysime Karališkąją operą, Humboldto universitetą, Šv. Hedvigo katalikų bažnyčią. Vėliau „Muziejų saloje“ sužinosime, kur ir kada prasidėjo Berlynas, kokie pasaulio kultūros turtai yra laikomi didžiajame Pergamone, senuosiuose ir naujuose muziejuose, ir pasigrožėsime didinga Berlyno katedra. Ekskursiją baigiame pagrindinėje Rytų Berlyno Aleksandrplatz aikštėje, kurioje yra seniausia veikianti Berlyno Marienkirche bažnyčia, Raudonoji rotušė, Neptūno fontanas ir televizijos bokštas.

3 Paryžius

Pusryčiai viešbutyje.

Išsiregistravimas iš viešbučio.

Vykstame į Paryžių.

Ekskursija po Paryžių.

Laisvas laikas.

Vykstame į Madridą.

Naktinis pervežimas.

Ekskursijos metu po Paryžių pamatysite Triumfo arką, Eliziejaus laukus, Concorde aikštę, Grand Opera, Vendome aikštę, Luvro pastatą, Cite salą ir Notre Dame de Paris katedrą. Susipažinsime su Lotynų kvartalu, pamatysime Liuksemburgo rūmus, Neįgaliųjų rūmus, De Orsay, impresionistų muziejų. Galėsime pasigrožėti Aleksandro III tiltu bei kitais Prancūzijos sostinės lankytinais objektais.

Laisvu laiku, pageidaujant, siūlome paragauti prancūzų virtuvės patiekalais Lotynų kvartale – tikrame prancūzų restorane su vaizdu į Notre-Dame de Paris katedrą (už papildomą mokestį – 17 €/asm. – grupės meniu + viešojo transporto bilietas).

4 Madridas

Atvykstame į Madridą.

Įsikūrimas tranzitiniame viešbutyje (Madrido apylinkėse).

Nakvynė viešbutyje.

5 Madridas

Pusryčiai viešbutyje.

Išsiregistravimas iš viešbučio.

Ekskursija po Madridą.

Laisvas laikas.

Įsikūrimas viešbutyje.

Nakvynė viešbutyje.

Madridas – Ispanijos sostinė ir vienas gražiausių pasaulio miestų, turintis didžiulį kultūros ir meno paveldą. Neįprastai gražus miestas su daugybe įvairių epochų pilių ir rūmų, gražiais parkais ir žavingais fontanais. Ekskursijos metu pamatysime garsiąją koridų areną, karališkuosius rūmus, Buen Retiro parką, Mero aikštę ir Sol aikštę.

Laisvas laikas.

Išvykimas į viešbutį, įsikūręs Costa del Sol pakrantėje.
Costa del Sol (išverstas iš ispanų „saulėtasis krantas“) yra laikomas piečiausia Viduržemio jūros pakrante Ispanijoje, kurioje yra gerai prižiūrimi paplūdimiai su geltonu smėliu. Pakrantės klimatas laikomas vienu geriausių Ispanijoje.

6 Malaga

Pusryčiai viešbutyje.

Poilsis prie jūros.

Antroje dienos pusėje ekskursija po Malagą.

Grįžimas į viešbutį.

Nakvynė viešbutyje.

Malaga yra pagrindinis uostamiesčio miestas su žavingu istoriniu centru bei moderniomis šiuolaikinėmis vietomis su aukštais pastatais bei dideliais prekybos centrais. Čia populiarios dvi turistinės veiklos: apsipirkimas ir pasivaikščiojimas vingiuotomis gatvėmis, kuriose gausu žalumos ir gėlių. Čia gimė dailininkas Picasso ir aktorius Antonio Banderas, todėl daugybė muziejų, gatvių ir restoranų bei viešbučių, pavadintų pirmuoju, o antrasis – tiesiog dievinamas. Sąžiningai atskleiskime du faktus: Picasso gyveno Malagoje tik kūdikystėje, tačiau jo darbų ekspozicija naujame pastate, specialiai pastatytame šiam tikslui, yra tikrai verta dėmesio.

7 Ronda

Pusryčiai viešbutyje.

Poilsis prie jūros arba antroje dienos pusėje ekskursinė išvyka į Rondą (papildomas mokestis 30 €/asm.).

Laisvas laikas.

Sugrįžtame į viešbutį.

Nakvynė viešbutyje.

Ronda miestas, įsikūręs ant dviejų uolų, atskirtų siauru ir giliu El Tajo tarpekliu (tarpo gylis yra ~ 100 m). Gorgežo upės apačioje teka Guadalevino upė, o netoli yra vaizdingas kalnų slėnis, iš kurio atsiveria unikalus vaizdas iš Puente Nuevo tilto, jungiančio naują ir seną miesto dalis. Vienas iš pagrindinių miesto lankytinų vietų – seniausia pasaulyje bulių kautyniu arena –  „Plaza de Toros“. Arena atidaryta 1975.05.19, dalyvaujant karališkosios dinastijos atstovams. Santo Domingo vienuolynas – viduramžiais – inkvizicijos tvirtovė; Maurų karaliaus rūmai, ispaniškai „Casa del Rey Moro“ (pastatytas ~ 1709 m.).

8 Granada

Pusryčiai viešbutyje.

Poilsis prie jūros.

Išsiregistravimas iš viešbučio.

Vykstame į Granadą.

Ekskursija po Granadą.

Laisvas laikas.

Vykstame į tranzitinį viešbutį.

Nakvynė tranzitiniame viešbutyje.

Tai vienas mėgstamiausių  turistų miestų Andalūzijos regione, Ispanijoje. Granada turtinga savo istorija ir kultūra, ją valdė senovės romėnai, maurai, katalikai. Miestas įsikūręs Siera Nevados kalnų papėdėje, ir yra provincijos centras, jame susijungia dvi upės – Darro ir Genil. Grenada turtinga savo istorija ir kultūra, taigi turi ką parodyti svečiams iš užsienio. Pasak legendos, miesto kalvos, kurios atrodo kaip atvira granata, suteikė miestui pavadinimą – Granada. Granada yra laikomas vienu gražiausių pasaulio miestų. Jos architektūra, istorija ir tradicijos kartu su neįprastu gamtos kraštovaizdžiu džiugina turistus.

9 Kordoba/Sevilija

Pusryčiai viešbutyje.

Išsiregistravimas iš viešbučio.

Vykstame į Kordobą.

Ekskursija po Kordobą.

Vysktame į Seviliją.

Ekskursija po Seviliją (įėjimo bilietai apmokami pačių keliautojų)

Vykstame į tranzitinį viešbutį (Sevilijos apylinkėse).

Nakvynė tranzitiniame viešbutyje.

Kordoba – miestas Andalūzijoje, to paties vardo provincijos sostinė, įsikūrusi ant Gvadalkivyro upės kranto. Dar iki X a. mieste gyveno apie milijoną žmonių, todėl jis buvo laikomas, bene, vienu didžiausių, intelektualiausių ir labiausiai klestinčių miestų visame pasaulyje. Mieste gausu arabiškų, žydiškų tų laikų palikimų. Tokių kaip žydų kvartalas, sinagoga,  romėnų  tiltas  ir,  žinoma,  vertingiausias  musulmonų palikimas – „Mezquita“ mečetė.

Sevilija – miestas pietinėje Ispanijos dalyje, Andalūzijos regione. Mieste gausu turistinių objektų, kurių dauguma mena Viduramžius. Anot legendos, miestą įkūrė graikų herojus Heraklis. Miestas yra žinomas nuo romėnų laikų. Vėliau buvo svarbus maurų kultūros centras. O VII-VIIIa. Sevilija buvo vienas svarbiausių Ispanijos kultūros centrų. Pagrindinės Sevilijos lankytinos vietos išsidėstę dviejuose rajonuose – tai Barrio de Santa Cruz, senasis žydų kvartalas su siaurutėlių gatvelių labirintu, ir El Arenal, arba Sevilijos uosto rajonas.

Ekskursija po Seviliją, Andalūzijos sostinę. Ekskursijos metu pamatysite gražiausias miesto vietas: Ispanijos aikštę, Maria Luisa parką, Torre del Oro ir tipišką žydų kvartalą Santa Cruz, aplankysite vieną iš didžiausių pasaulio gotikos katedrų ir Karališkuosius Alcazaro rūmus.

10 Grįžimas namo

Pusryčiai viešbutyje.

Išsiregistravimas iš viešbučio.

Pervežimas į oro uostą.

Skrydis: Sevilija ~11:40 – Ryga ~17:00.

Atvykimas į Rygą.

Pervežimas į Vilnių/Kauną/Panevėžį (papildomas mokestis).


SVARBI INFORMACIJA:

Už pervežimą ir kitas papildomai mokamas paslaugas turite atsiskaityti kelionių organizatoriaus biure, ne vėliau nei 30 dienų iki kelionės pradžios.

Kelionei reikalingas PASAS (galiojantis ne trumpiau nei 6 mėnesius po grįžimo iš kelionės).

Kelionė organizuojama reisiniais skrydžiais, todėl dėl lėktuvo bilietų pabrangimo, organizatorius gali atmesti rezervaciją arba pasiūlyti keliautojui priemoką. Keliautojui nesutikus su lėktuvo bilieto priemoka pinigai grąžinami.

Jei lėktuvo bilietai nupirkti – kelionės atšaukimas NEGALIMAS, pinigai negrąžinami. Keliautojo vardo ir pavardės keitimas kainuoja papildomai (~110 €/asm.).

Skrydžio laikas gali keistis priklausomai nuo skrydžio bendrovės sąlygų.

Kelionės išvykimo ir atvykimo laikai gali keistis – tiksli informacija atsiunčiama į elektroninį paštą likus 2-3 darbo dienoms iki kelionės pradžios.

Visi papildomi mokami įėjimo bilietai į muziejus, bažnyčias ir pan. apmokami pačių keliautojų.

Muziejuose, bažnyčiose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas keliautojų nelydi ir ekskursijų neveda.

Ausinukai ekskursijų metu (pageidaujant) mokami papildomai.

Visos ekskursijos vedamos rusų kalba.

Kelionės vadovas (lydintis visos kelionės metu) informaciją pateikia rusų kalba.

Kelionės vadovas gali keisti programos eigą.

 

Gražių atostogų! Jūsų kelionių klubas 3 TRAVEL